سوالات متداول

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم کتاب الکترونیک مد نظر خود را از سایت خریداری کنم؟

بله، شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی و یا به صورت حضوری ثبت کنم؟

خیر، به منظور تسریع فرایند خرید و سهولت در دانلود کتاب های الکترونیک، کاربران محترم می بایست سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند و فایل مورد نظر خود را از طریق لینک دریافتی دانلود کنند.

آیا پر کردن تمامی فیلدهای نام، نام کاربری، ایمیل و تلفن در هنگام خرید اجباری است؟

به منظور برطرف کردن هرگونه مشکل در هنگام خرید و یا ارسال مجدد کتاب های الکترونیک در صورت پاک شدن آنها از روی سیستم شما؛ شما میبایست در هنگام خرید تمامی فیلد های نام، ایمیل و تلفن را پر کنید. پر کردن فیلد نام کاربری اختیاری است.

آیا کتاب های الکترونیک خریداری شده از EnglishPersian آماده استفاده هستند یا باید برای استفاده از آنها برنامه‌های کاربردی را خودم نصب کنم؟

فرمت تمامی فایل های موجود بر روی سایت EnglishPersian فرمت استاندارد PDF می باشد و برای استفاده از این فرمت ها میبایست از نرم افزارهای Adobe Reader و یا Foxit Reader استفاده نمایید.

آیا نسخه چاپ شده کتاب های الکترونیک سایت EnglishPersian برای خرید موجود است؟

خیر، در حال حاضر امکان ارائه کتاب های الکترونیک به صورت چاپ شده و کتاب موجود نیست.

مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

شما می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

پس از پرداخت چه مقدار زمان برای دانلود فایل کتاب الکترونیک در اختیار دارم؟

کاربران محترم پس از تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود فایل مورد نظر خود را دریافت میکنند. این لینک 120 دقیقه (2 ساعت) زمان دانلود به کاربر ارائه میدهد و کاربر 120 دقیقه زمان برای دانلود در اختیار دارد. لینک مورد نظر پس از 120 دقیقه منقضی و بلااستفاده خواهد شد.

اگر حین دانلود مشکلی برای دریافت فایل پیش آمد و یا لینک دانلود منقضی شد، چه کاری باید انجام دهم؟

در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند خرید و یا دانلود کتاب الکترونیک مورد نظر خود، میتوانید مشکل خود را از طریق ایمیل ، به آدرس از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. گزارش دهید. تیم پشتیبانی ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف خواهد کرد.